Jaunumi

2020/11/17 (rezeknesnovads.lv):  “Nosaukti konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums 2019″ uzvarētāji kategorijā “Gada inovācijas ieviesējs”.

Uzņēmums piedāvā lāzergriešanas un marķēšanas iekārtu izgatavošanu. Šobrīd sadarbībā ar RTA, LIAA inovāciju vaučera programmas ietvaros, tika izstrādāts CO2 lāzermarķēšanas/ griešanas prototips. Paralēli tam, uzņēmumā tika izveidots diožu lāzera marķēšanas iekārtas prototips. Abas iekārtas ir aprobētas un tiek uzsākta pasūtījumu pieņemšana.

Pakalpojumu jomā uzņēmums šobrīd piedāvā lāzermarķēšanas pakalpojumus un 3D drukas pakalpojumus, kas tiek realizēti uz vairākiem uzņēmumā esošiem 3D printeriem. Ar sadarbības partneriem tiek piedāvāti arī metālapstrādes pakalpojumi: CNC frēzēšana, CNC virpošana, elektroerozija un CNC plazmas griešana.

http://rezeknesnovads.lv/nosaukti-konkursa-rezeknes-novada-uznemums-2019-uzvaretaji/

 

2020/07/21 (rezeknesnovads.lv):  “No 14. – 16. jūlijam pie Ismeru-Žogotu ezera Lūznavas pagastā notika neformālās apmācības Rēzeknes novada jauniešiem ‘’Esi uzņēmējs 4’’. Apmācībās piedalījās 19 jaunieši vecumā no 16 līdz 20 gadiem.” Arī DKRobotics bija iespēja padalīties ar savu pieredzi un uzklausīt jauniešu idejas.
http://rezeknesnovads.lv/noslegusas-neformalas-apmacibas-klusti-par-uznemeju-4/?fbclid=IwAR2VrwaE1rvihLdFFc5A1lXFp5yF5rVV7P41dMvbdsPr3a7-P9lCAZIz12Q

2020/05/13 LSM: “Rēzeknes lāzeriekārtu ražotājs krīzes laikā vietējam tirgum piedāvā sejas aizsargvairogus”
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/rezeknes-lazeriekartu-razotajs-krizes-laika-vietejam-tirgum-piedava-sejas-aizsargvairogus.a359544/

2020/04/14 – DKRobotics, SIA ir kļuvusi par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru!

2020/04/09 – LSM: “Rēzeknes uzņēmums “DKRobotics” pārorientējies un sācis ražot sejas vairogus, tam izmantojot lāzeriekārtas. Līdz šim saražoti jau vairāk nekā 400 sejas vairogu…”

LSM raksts par DKRobotics

2020/04/01 – DKRobotics lāzer griešanai izstrādātais vairoga dizains pieejams ikvienam interesentam pašmāju vajadzībām. Vairoga lencēm un ekrānam var izmantot PETg materiālu, rāmītim var izmantot akrilu vai kādu citu plastikāta materiālu. Ja nepieciešams, par izmantoto lāzer iekārtu jaudām un citiem parametriem varat interesēties rakstot uz e-pastu dainis@dkrobotics.eu. DKRobotics var izgatavot lāzer iekārtas ar Jums nepieciešamajiem parametriem.

vairogs faili

2020/03/22 – DKRobotics darbība ārkārtas stāvokļa laikā.

Latvijas uzņēmumi pārorientē savu darbību atbilstoši šī brīža situācijai. Arī DKRobotics, izmantojot pašu ražotās lāzer iekārtas, uzsāk individuālo aizsardzības līdzekļu ražošanu. Ņemot vērā situāciju eiropā un pasaulē, problēmas var sagādāt pat vienkāršāko aizsardzības līdzekļu piegādes. Tādēļ ir izstrādāts sejas aizsarga prototips, kurš nosūtīts Paula Stradiņa klīniskās universitātes speciālistiem testēšanai. Aizsargu ražošanas procesā galvenās komponentes tiek izgrieztas ar lāzera palīdzību, kas nodrošina ātrāku ražošanas laiku salīdzinājumā ar citām ražošanas metodēm. Uzņēmums plāno uzsākt aizsargu ražošanu tuvākajā laikā, nepieciešamības gadījumā nodrošinot ražošanas jaudu līdz 500 maskām dienā. Tāpat kā līdz šim, uzņēmums plāno turpināt sadarbību ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, nodrošinot jaunāko tehnoloģiju izmantošanu ražošanas procesā.

 

2020/03/09 – DKRobotics iegūst 6. vietu konkursā “Laukiem būt”.

2019/08/02 – Lūznavas muižā notika Latvijas pašvaldību izpilddirektoru asociācijas seminārs, kura laikā DKRobotics prezentēja savus pakalpojumus.


foto no: https://www.facebook.com/Rezeknesnovads

2019/04/27 – Maltā notika Latvijas robotikas čempionāts RTA, kuru jau otro gadu atbalstīja arī DKRobotics. Dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Polijas piedalījās robotu sacensībās dažādās disciplīnās. Vairāk informācijas: www.latvianroboticchampionship.lv